נכסים מניבים

נכסים מניבים

שתפו בדוא"ל

אנו בסיטי אופיס – יועצי נדל"ן מתמחים בנדל"ן מסחרי, ומעניקים לצד שירותי השכרת משרדים גם שירותי רכישה ומכירה של נכסים מניבים. שירותינו הכוללים את ניתוחן הכלכלי של עסקאות בהתאם למחירי השוק ונתוניו של כל אזור ספציפי. בתוך כך, אנו מייעצים ללקוחותינו בכל הנוגע למכירה ורכישה של נכסים מניבים בעלי תשואה שנתית גבוהה, עם אפיקי השקעה אחראיים ונבונים עבור השבחתם.

מגוון סוגי נכסים מניבים

נכס מניב הינו נכס הנרכש לצרכי השכרה, עם או בלי דיירים וחוזה שכירות פעיל, המניב לבעליו תשואות חודשיות שוטפות מדמי השכירות. לנו בסיטי אופיס יש מאגר גדול של נכסים כאלו באזור המרכז, וניסיון רב באיתורם וניתוחם עבור מטרות שונות בדגש על איתור נכסים מניבים עבור משרדים. התמחותנו בתחום תבטיח שכל אחד יוכל למצוא נכס העונה לצרכיו, דרישותיו ויכולותיו.

כדאיות רכישת נכס מסחרי מניב

רכישת נכס מסחרי מניב עימנו מהווה השקעה כדאית עקב קשת רחבה של יתרונות מהותיים. ראשית, התשואות מנכסי מסחר מניבים גבוהות מאוד ויכולות אפילו להגיע לפי שתיים מאלו של נכסי מגורים מושכרים. כמו כן, במרבית המקרים מדובר בשכירות ארוכת טווח של מספר שנים קדימה, המקנה ראש שקט וביטחון כלכלי. כמו כן, יותר פשוט לברר אודות אמינותו של שוכר עסקי משוכר פרטי, ובנוסף לכך גם קל יותר לפקח ולאכוף מצבים של הפרת חוזה שכירות.

הליך איתור קפדני ומדויק

איתור נכס מניב אינו קשור כלל למזל. זהו תחום מורכב וסבוך הדורש הבנה מעמיקה, היכרות עדכנית עם השוק וידע מקצועי נרחב. אלו בדיוק הנתונים שאנו בסיטי אופיס מציעים ללקוחותינו, המסופקים עם מעטפת שירות מקצועית, אישית, אמינה ודיסקרטית. עימנו תזכו להליך איתור נכס איכותי ומוקפד, המבוצע על ידי צוות אנליסטים בכיר ומנוסה, על מנת להבטיח לכם תשואות כדאיות וגבוהות במיוחד. ההליך מבוסס על מאפייני, צרכי ורצונות המשקיע, וכן על יכולותיו הפיננסיות, במטרה לספק נתונים שלמים ומבוססים אודות צעד עסקי זה. נתוני הניתוח כוללים בין היתר את מחירי השוק העכשוויים, תחזית מחיר השוק בעתיד, מצב השוק ונתוני תפוסה באזור המבוקש, וניתוחן של תשואות פוטנציאליות עבור הנכסים המדוברים.

לרכישת ומכירת נכסים מניבים

לקבלת שירותינו ומידע נוסף בנושא, פנו עוד היום אל חברת סיטי אופיס בטלפונים 050-7220991 ו- 052-7817444.