משרדים למכירה – קונים ומבטיחים עצמאות כלכלית

משרדים למכירה – קונים ומבטיחים עצמאות כלכלית

שתפו בדוא"ל

פעם אחר פעם שוק הנדל"ן מוכיח את עצמו כהשקעה איכותית ומניב לטווח רחוק. ללא ספק מבינים כולם כי משרדים למכירה מהווים עוגן כלכלי חשוב ויציב שמאפשר להיות בטוחים יותר בקשר לעתיד שלנו. בנוסף משרדים למכירה שרכשתם הם נכס שתמיד יהיו להם ערך, השוק רק מראה שהנדל"ן ובעיקר המסחרי עולה ומתחזק עם השנים. לכן  בעידן חדש ולא מוכר עידן הקורונה רבים מבינים שלהיות עם נדל"ן בבעלות עצמית ובמיוחד אם הוא נכס מניב אז הביטחון הכללי טוב יותר, יתרה מכך, להיות בעל נכס בבעלותכם זה הרבה יותר מאשר כסף בבנק!

 

רוכשים משרדים למכירה עם מחשבה תחילה

בעלות על נכס מהווה יתרון משמעותי, את זאת הבנו לא מכבר אך למה ומה באמת זה תורם לנו? האם כדאי לנו לרכוש נכס? מה היתרון בלהיות הבעלים של נדל"ן כזה או אחר? ובכן יש 3 הסיבות העיקריות תוך הבנה שיש הרבה יותר מאלו:

  • אדונים לעצמכם – ההבדל המשמעותי בין שכירת משרד או מבנה לבין משרדים למכירה הוא עניין הבעלות, כאשר אתם הבעלים של הנכס יש לכך יתרון משמעותי, ראשית מבחינת ההוצאות ישנו מרכיב השכירות שלא קיים, שנית אתם תוכלו לעצב ולשנות את הנכס ללא תלות בגורם עליון כמו בעלים, הרי אתם הבעלים.
  • כלכליות – כפי שציינו לעיל נושא ההוצאות יורד משמעותית, בעיקר כאשר אתם אלו המכתיבים את הכללים של הנכס, אתם מחליטים מי ינקה, מי יתחזק ומי יאבטח. להבדים במקומות שכורים ששם אתם מחוייבים להשתמש בשירותים הניתני על ידי בעל הנכס.
  • ערך – נכס בדרך כלל שומר על ערכו, ברוב המקרים אם מדובר על נכסים הנמצאים באזור המרכז הערך שלהם אפיו עולה, לכן להיות בעלים של משרדים למכירה מהווה ביטחון כלכלי לטווח רחוק.

 

המיקום קובע את ערכם של משרדים למכירה

יש מגוון עצום של משרדים למכירה, יש הבדלים משמעותיים בגודל הנכסים, העיצוב והגימור שלהם, כל פרט משפיע, אפילו מספר הקומה בבניין, אפילו תחנת הרכבת א האוטובוס מבחינת המיקום משפיעה על ערך ושווי הנכס אולם יש דבר אחר שהוא קריטי מבחינת התמחור, זהו המיקום. מיקום הנכס משפיע באופן ישיר על השווי, ואכן משרדים למכירה בפריפרייה מפוארים ככל שיהיו ערכם יהיה נמוך יותר ממשרד או נכס במרכז. אז כאשר אתם בוחנים משרדים למכירה קחו בחשבון את כל המרכיבים כמו נגישות, תחבורה ציבורית, גימור, חניות וללא ספק גם את המיקום הגיאוגרפי של הנכס כל אלו יחד ירכיבו עבורכם את המחיר המלא של המשרד אותו אתם עומדים לרכוש. בנוסף נקודה נוספת למחשה היא שמשרדים למכירה שנמצאים באזור המרכז יהיו קלים יותר למימוש כלומר יהיה יותר קל להשכיר אותם או למכור אותם הלאה.